search-icon

Сортировать по:

по рубрике:

Введите ключевое слово

Блоги

Ви можете заспокоїтись у Божій присутності

blogВалентин Шамара

blog07 дек., 2022 20:49

blog14

Ви можете заспокоїтись у Божій присутності 8 ГРУДНЯ Якщо ваше життя – Христос, вам більше не потрібно відчайдушно намагатися знайти справжнє життя в якихось обставинах, місцях і стосунках. Це дивовижна свобода, про яку ми майже не замислюємо..

Вы можете успокоиться в Божьем присутствии

blogВалентин Шамара

blog07 дек., 2022 20:47

blog8

Вы можете успокоиться в Божьем присутствии 8 ДЕКАБРЯ Если жизнь ваша – Христос, вам больше не нужно отчаянно пытаться найти настоящую жизнь в каких-то обстоятельствах, местах и отношениях. Это удивительная свобода, о которой мы почти не заду..

Ісус знає нас і випробував на Собі, через що ми проходимо день у день

blogВалентин Шамара

blog07 дек., 2022 08:14

blog14

Ісус знає нас і випробував на Собі, через що ми проходимо день у день   7 ГРУДНЯ Ніхто не знає вас краще, ніж ваш Спаситель, і тому ніхто не може запропонувати вам допомогу, більш відповідну вашим найглибшим потребам. Це один із найутішніших..

Иисус знает нас и испытал на Себе, через что мы проходим изо дня в день

blogВалентин Шамара

blog07 дек., 2022 08:07

blog19

Иисус  знает нас и испытал на Себе, через что мы проходим изо дня в день   7 ДЕКАБРЯ Никто не знает вас лучше, чем ваш Спаситель, и потому никто не может предложить вам помощь, более соответствующую вашим самим глибоким нуждам. Это один..

Серця наші, як і раніше, непостійні і схильні помилятися

blogВалентин Шамара

blog06 дек., 2022 08:30

blog18

Серця наші, як і раніше, непостійні і схильні помилятися 6 ГРУДНЯ Ви потребуєте його щодня. Ви просто не можете жити без нього. Що я маю на увазі? Викривальне служіння Святого Духа. Мені дуже подобається гімн «Дух Святий, Дух благодаті&raqu..

Сердца наши по-прежнему непостоянны и склонны заблуждаться

blogВалентин Шамара

blog06 дек., 2022 08:25

blog17

Сердца наши по-прежнему непостоянны и склонны заблуждаться 6 ДЕКАБРЯ Вы нуждаетесь в нем каждый день. Вы просто не можете без него жить. Что я имею в виду? Обличающее служение Святого Духа. Мне очень нравится гимн «Дух Святой, Дух благодати..

Психологічна допомога і підтримка украінців

blogВалентин Шамара

blog04 дек., 2022 22:21

blog36

  Психологічна допомога і підтримка украінців Про проект Проект започаткований у відповідь на виклики повномасштабного вторгення Росіі в Україну в 2022-му році. Ми усвідомлюємо, що розміри завданих Україні збитків вимірюються не лише зруйнова..

Ви перестаєте турбуватися про свої «життєво необхідні потреби»

blogВалентин Шамара

blog04 дек., 2022 22:10

blog14

Ви перестаєте турбуватися про свої «життєво необхідні потреби» 5 ГРУДНЯ Ви не зможете жити, намагаючись одночасно служити Христу та поповнювати свої потреби. Живіть як Його учень, тому що Він вже заповнив усі ваші справжні потреби. У ка..

Вы перестаете беспокоиться о своих «жизненно необходимых нуждах»

blogВалентин Шамара

blog04 дек., 2022 22:05

blog51

Вы перестаете беспокоиться о своих «жизненно необходимых нуждах» 5 ДЕКАБРЯ Вы не сможете жить, пытаясь одновременно служить Христу и восполнять свои нужды. Живите как Его ученик, потому что Он уже восполнил все ваши истинные нужды. В к..

Ми, люди, створені для слави Божої

blogВалентин Шамара

blog03 дек., 2022 21:16

blog17

Ми, люди, створені для слави Божої 4 ГРУДНЯ Ви були створені для цього. Без цього ви пропустите найголовніше. Я говорю про те, щоб щодня жити для слави Отця. Я вже багато писав про це і продовжуватиму писати, поки мене не покинуть сили. Це та тема..

19450

Популярные

Все

Топ авторов

Все блоги


Если вы хотите реализовать свои способности вместе с нами :
Создавать видео-ролики, писать статьи, рисовать банеры, переводить тексты, работать с соцсетями.
У вас есть опыт в развитии благотворительных проектов или в сфере социального предпринимательства.
напишите нам об этом!
портфолио
+
несколько слов о себе
отправить