У неділю, 28 квітня, о 14:00 у Києві на Михайлівський площі відбудеться урочисте відкриття столичного Великоднього фестивалю «ТВОЯ ПАСХА-FEST».

Захід проходить з благословення настоятеля Святомихайлівського Золотоверхого монастиря  Архієпископа Православної церкви України Агапіта та за підтримки Департаменту культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Організатори фестивалю мають намір подарувати українським сім’ям відчуття світлого свята, чудового відпочинку й об’єднатися навколо християнських цінностей та культури благочинності.

У святковому костюмованому флешмобі з участю акторів і живого віслюка можна буде побачити весь сенс Пасхи за декілька хвилин.  

Прозвучить Великодній молебень, який здійснять католицькі, православні та протестантські священики.

У заході також візьмуть участь представниці Громадської організації «Об’єднання родин «Небесної Сотні» та активістів Революції Гідності», Всеукраїнського громадського об’єднання дружин і матерів бійців – учасників АТО та Громадської організації «Дружина офіцера».

Для сімей і дітей буде організовано святкове містечко з фотозонами і майстер-класами.

На благодійному ярмарку буде здійснено збір коштів для придбання життєво необхідного апарата вакуумної терапії ран для військового шпиталю. Апарат призначений для проведення вакуумної терапії ран і порожнин організму при вогнепальних та інших ушкодженнях, що дає можливість значно поліпшувати результати, а також скорочувати терміни лікування поранених.

 

 

 

 

ПРОГРАМА:

з 14:00 Урочистий концерт «Великоднє сяйво»

15:30 — 16:00 Великодній молебен з участю католицьких, православних та протестантських  священиків

17:00 Флешмоб «Зустрічаймо Царя!» (Театралізоване дійство, яке відтворює вsanitized_by_modx& #39їзд Христа в Єрусалим) з живим віслючком

18:00 — 20:00 — Урочистий концерт “Великоднє cяйво”

 

 

Організатори й партнери:
МГО «ЖИВИ», Альянс «Україна за сім’ю», Асоціація «Поклик», МБФ «Життя з надлишком», ГО «Україно, живи!», БФ «Незалежна країна», Спілка багатодітних родин “Берегиня”.

Додаткова інформація за тел: +38 (050) 442-02-97 та E-mail oksamita@gmail.com. (Оксана Новачук)Поделитесь с друзьями