«Дякуємо за чудовий захід. Засвоїли багато корисного. Це змотивувало нас змінити певні аспекти свого служіння. Такі конференції дуже потрібні, адже вони надихають та додають сил», – такими й подібними словами зазвичай починаються дописи в соц. мережах та групових чатах учасників особливого творчого заходу, що відбувся 24-25 січня в м. Ірпінь. Саме там, на базі Центру Християнського Життя України відбулась 5 ювілейна музична конференція «Служіння. Творчість. Місія». Цьогоріч цей захід знову набув статусу не просто всеукраїнського, ба більше, навіть міжнародного, оскільки зпоміж українських музикантів були присутні також учасники з Німеччини, Молдови, Таджикистану. 
«Церковне поклоніння для нового покоління: перспективи розвитку» – саме така актуальна тема окреслювала проблематику тенденцій сучасного служіння як в Україні, так і поза її межами. 
Усі форми роботи, наявні під час конференції умовно можна розділити на дві групи – духовну та професійну, в яких декларувались провідні теологічні принципи поклоніння та здійснювались майстер-класи за різним професійним спрямуванням відповідно. 
Приємно усвідомлювати, що всі 230 учасників заходу мали змогу осягнути біблійні концепції поклоніння та методи їх практичного втілення. 
Переконані, що за Господнього сприяння конференція «Служіння. Творчість. Місія» стала імпульсом до процесуального розвитку музичного служіння численних церков України.
Сподіваємось на Боже провидіння в організації наступної конференції. Отож, з вірою можемо сказати: «Далі буде...».Поделитесь с друзьями