ГО «Світова Молодіжна Спільнота» - це молодіжна організація, створена з метою формування лідерських якостей, твердої життєвої позиції, патріотизму, відповідальності за суспільство та спрямована на здоровий спосіб життя і вирішення соціальних проблем молоді, особливо загострених через ускладнене економічне та політичне становище. За три роки існування ГО майже 12 000 українців стали учасниками програм, які спрямовані на розвиток молоді та покращення їхнього соціального становлення у світовому суспільстві.

13 грудня 2018 року о 16:00 у приміщенні Національного центру ділового та культурного співробітництва  «Український дім» за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 2, відбудеться Фестиваль волонтерів Global Youth Fest’18. Це унікальний молодіжний проект, який об’єднує зусилля соціально активної молоді, представників влади та посольств з метою національно-патріотичного виховання та популяризації культурної, освітньої та волонтерської діяльності серед молоді, на підтримку соціальної хвилі проти еміграції української молоді за кордон.

Волонтерська програма формує молодих людей як освічених, всебічно розвинених, відповідальних громадян і патріотів України, які виховують в собі внутрішню силу долати складні обставини та не поступатися своїм цілям. Рік життя в іншій країні допомагає загартувати дух, навчитися знаходити шляхи вирішення складних завдань, формує гуманістичні цінності та патріотичні почуття, адже волонтери  займаються популяризацією України у світі.

Фестиваль волонтерів Global Youth Fest’18 організовується власними зусиллями студентів та волонтерів ГО «Світова Молодіжна Спільнота», яка є неприбутковою. Так як захід такого масштабу потребує значних фінансових затрат, звертаємося до Вас з проханням фінансової підтримки проекту.

Сайт: http://gnc.org.ua/

За детальною інформацією звертатись за телефонами :

(063) 790 92 57 - Андрій 

(068) 972 51 51 - Єгор

Реквізити ГО "СМС"
Отримувач платежу Громадська Організація «СВІТОВА МОЛОДІЖНА СПІЛЬНОТА»
Адреса м. Київ, вул. Ігора Турчина, буд.7, оф.30
Код ЄДРПОУ 41227551
Розрахунковий рахунок 26007300138452
МФО 322669
Банк філія головного управління по м. Києву та Київській області АТ Ощадбанк

Дякуємо за Вашу підтримку!Поделитесь с друзьями