Запрошуємо на Східноєвропейський лідерський форум. Протягом трьох днів роботи Форуму, 6-9 листопада 2019, близько 80 авторитетних спікерів зі Східної та Західної Європи, а також зі Сполучених Штатів Америки та Південної Кореї представлять 120 тем, що стосуються найрізноманітніших сфер служіння і професійної діяльності.

Ціль форума – поширення принципів Царства Божого в усі сфери життя наших народів. Це Форум для єднання, спорядження і забезпечення ресурсами євангельських лідерів для виконання Великого доручення Христа.

На Форумі буде представлено 12 секцій, одну з яких Ви можете обрати для себе: «Церковне лідерство», «Бізнес», «Університет», «Апологетика», «Сімейне служіння», «Молодіжне служіння», «Євангелізація», «Місіонерство і відкриття нових церков», «Мистецтво і культура», «Медіа», «Душепіклування і соціальне служіння», «Церква і громадянське суспільство».

Цього року – нові спікери, актуальні семінари і ток-шоу, надихаючі пленарні сесії складуть програму Форуму 2019. Команда організаторів і волонтерів СЛФ будуть робити усе, щоб кожен учасник міг провести на заході гарний час для навчання, спілкування та оновлення.

Для участі реєструйтеся на сайті: http://2019.forumeast.eu/registratsiya

Сайт події: http://2019.forumeast.eu

Ресурсний сайт: http://forumeast.eu

Пишіть нам на: info@forumeast.eu

Контактний номер телефону: +38 097 003 14 25Поделитесь с друзьями