Коли: 21. 05. 2017, 12.00 – 18.00

Де: м.Черкаси, Долина троянд, площа Б. Хмельницького, площа Соборна.  

Ціна: безкоштовно

Запрошуємо вас на свято для всієї родини «Всі разом за сім’ю» в Черкасах, який проходитиме в рамках року святкування 500-річча Реформації.  Ми підготували для вас багато ігр, подарунків та приємних сюрпризів!

Захід буде відбуватися на трьох локаціях:

1. Долина троянд. (12.00 – 18.00)

«Країна здоров’я» - неймовірно захоплююча і пізнавальна гра  для дітей віком від шести до 12 років. Всі учасники будуть поділені на команди, їх завдання - пройти 6 тематичних станцій на кожній з яких діти розважатимуться та дізнаватимуться про те, як бути здоровим. На станціях вони:

- Пострибають на батуті

- Візьмуть участь у конкурсі дитячого караоке

- Пройдуть незвичайний лабіринт, та багато чого іншого.

Після гри всі учасники отримають подарунки!

 

2. пл. Б. Хмельницького – пл. Соборна (13.00 – 13.30)

 

  Хода черкащан в підтримку сімейних цінностей від площі Б. Хмельницького до пл. Соборної.  Наше бажання сказати всім про те,  що традиційні сімейні цінності, де кожен на своєму місці це прекрасно! Саме з цією митою ми запрошуємо всіх, хто з цим погоджується приєднатися до ходи присвяченій сім’ї та її традиціям!

 

3. Пл. Соборна 13.30 – 14.30  Концерт на Соборній площі з нагородженням багатодітних сімей та дитячих будинків сімейного типу.

 

Для нас важливо відзначити особливих людей, для яких сімейні цінності близькі і зрозумілі. Ми запрошуємо вас підтримати їх, та відвідати концерт від талановитих сімей нашого міста!  

 

 Поделитесь с друзьями