26 серпня 2016 року Президент України Петро Порошенко підписав Указ про відзначення в Україні 500-річчя європейської Реформації в 2017 році.

 Президент наголосив на історичній ролі цієї події в становленні Європи, утвердженні ідеї рівності прав і свобод людини, здійсненні наукових відкриттів, розвитку різних соціальних інституцій: економічних, суспільних, релігійних, культурно-виховних. Ще одним мотивом підписання указу було відзначення важливої ролі протестантських церков у історії сучасної  України, особливо з урахуванням великої соціальної та гуманітарної місії, яку звершують українські протестанти.

Указ Президента передбачає проведення великої кількості потужних заходів на території всієї України протягом 2017 року. Президент доручив уряду розробити план цих заходів, а центральним і місцевим органам влади – сприяти їх проведенню. Усі події  з приводу відзначення 500-річчя Реформації спрямовані на підвищення рівня духовності та освіченості народу.

З цієї нагоди, 17 квітня о 18 год. в районному будинку культури м. Липовець, відбудеться І-й Пасхальний Фестиваль Християнської пісні “Надія”,  присвячений 500-річчю Реформації. У Фестивалі приймуть участь групи та виконавці з різних Євангельських конфесій.

В рамках Фестивалю буде організовано благодійний фуршет, присвячений святкуванню Пасхи. Вхід Вільний!Поделитесь с друзьями