З 8 по 13 травня відбудеться духовно-мистецький паломницький тур «Україна-Ізраїль: Від витоків до воскресіння»,  під час якого кожен учасник зможе не тільки зануритись у екскурсійну програму, а й стати частиною Пасхальної реконструкції.

Організатори передбачили, що, окрім насиченої біблійної програми, пройде безпрецедентна подія:  масштабна театралізована історична реконструкція Хресного шляху Господа Ісуса Христа на Голгофу по Віа Долороса – Шляху Страждань.  

Професійно створене, видовищне, театралізоване дійство (хода) з історичними костюмами, що відображає Хресний шлях Ісуса Христа на Голгофу. Тривалість — 45 хвилин.

Подібний захід є унікальним не тільки в контексті україно-ізраїльських відносин, але й подією, яка буде визначною в світовому масштабі. 

Програма  туру 

8-13 травня

6 днів / 5 ночей

1 ніч в Назареті – Hotel Plaza 4*

4 ночі в Єрусалимі – Hotel St.George 4*

(Зазначені готелі можуть бути змінені на готелі аналогічної категорії)

8 травня. Середа. День перший.

Виліт з України о 09:55 рейсом PS 775 авіакомпанії МАУ. Приліт в Ізраїль о 13:05. Тель-Авів – Яффо. Будинок Симона кожум’яки. Яффо – древня Йопія. Переїзд в Галілею. Розміщення в готелі Назарета. Вечеря. Відпочинок.

9 травня. Четвер. День другий.

Сніданок. Гора Повалення. Назарет. Храм Благовіщення. Гора Блаженства, на якій Господь виголосив Нагірну Проповідь. Галілейське озеро. Капернаум. Табха – місце примноження хлібів та риби і покликання Апостола Петра: «Паси Мої ягнята». Переїзд в Юдею. Розміщення в готелі Єрусалиму. Вечеря. Відпочинок.

10 травня. П’ятниця. День третій.

Сніданок. Віфлеєм. Поле пастушків. Храм Різдва. Молочний грот. Єрихон. Гора Спокуси. Дерево Закхея. Йордан. Мертве море – зупинка на 3 години з відпочинком. Вечеря. Відпочинок.

11 травня. Субота. День четвертий.

Сніданок. Садова могила. Участь у Вечері Господній. Оливна Гора. Домінус Флевіт (Церква сліз Господніх) – місце плачу про Єрусалим. Гетсиманський сад. Світлиця Тайної вечері. Гора Сіон. Петра Галліканту – місце зречення Петра. Кедронська долина. Ейн Карем – батьківщина Іоанна Хрестителя. Вечеря. Відпочинок.

12 травня. Неділя. День п’ятий.

Сніданок. Храмова гора – місце на якому був розташований Храм Соломона, а нині на ньому знаходиться мусульманська мечеть Купол Скелі. Стіна плачу. Via Dolorosa – шлях скорботи, на якій відбудеться Пасхальна Реконструкція. Храм Гробу Господнього. Ветесда. Квартали і ворота Старого Міста. Вечеря. Відпочинок.

13 травня. Понеділок. День шостий.

Сніданок. Зупинка з відпочинком на Середземному морі. Виліт в Україну рейсом PS 772 авіакомпанії МАУ о 23:15. Приліт в Бориспіль в 02:35 ночі.

 

У вартість поїздки входить:

авіа переліт Київ-Тель-Авів-Київ;

страхування;

проживання в готелі 4 * (сніданки і вечері);

гід і автобус по всьому маршруту.

У вартість поїздки не входить:

 сервісний збір (30$);

особисті витрати.

(*Програма може бути змінена з метою безпеки)

Вартість: 960$

Організатори туру: 

1. МГО “ЖИВИ” Державна Агенція промоції культури “України”

2. Християнський центр “Фавор”

3. Благодійний фонд “Добрий самарянин”. 

Детальніше ТУТ

ФБ-подія 

Кількість місць обмежена – 50 осіб.

Реєстрація за тел.:

+38 050 149-90-70 (Viber & WhatsApp & Telegram)
+38 067 149-90-70 (Viber & WhatsApp & Telegram)

E-Mail: favorhopekiev@gmail.com

 Поделитесь с друзьями