Дорогі мої (знайомі, друзі, незнайомці). Настав той момент, коли я прийняла рішення їхати до Кенії. Навіщо? Це місіонерська поїздка, про яку я давно мріяла. Відчуваю величезне бажання послужити африканським діткам, і всім, кого зустріну там. Серце прагне допомагати, бути корисною там, де найбільші потреби.
Обожнюю Україну і намагаюся робити щось важливе на рідній землі. Проте, кожному потрібна Любов та підтримка. Хочу з вами поділитися більш детальною інформацією з приводу поїздки в Африку. Поїздка планувалася на серпень, проте дати з певних причин змінилися..це буде червень! Залишається мало часу, а підготовка займає багато зусиль та збору коштів.
Що ми конкретно робитимемо в Кенії?!
Проект 1-й.
Наша комада готова працювати фізично, тому, недалеко від столиці Найробі, в районі Каджядо в одній з місцевих церков, ми будемо допомога з ремонтом та фарбаванням будівлі церкви, яку відвідує велика кількість людей. А також по можливості плануємо поставити паркан навколо церкви.

Проект 2-й
Не для кого не секрет, що африканські сім’ї великі, і кільість дітей може сягати до 10 осіб. Значний відсоток населення країни складають діти. Більшість дітей ніколи не були в дитячому садку, навіть не в усіх була можливість отримати освіту в школі. Але ми бажаємо принести радість дітворі. Тому, також буде можливість провести маленький табір для дітей з племені Масая, зануритися не тільки в працю, але і в культуру їх племені.Але, щоб це все стало можливим нам потрібна допомога та фінансова підтримка.
5168 7555 2667 8038

https://www.facebook.com/yana.ivashchenko.3Поделитесь с друзьями